Konkurs za posao

Tajda j.d.o.o je konsultantska kuća koja je u potrazi za medicinskim osobljem i koja ujedno posreduje između medicinskog osoblja i klinika i ostalih medicinskih ustanova. Uspešno delujemo u ovom području za naše klijente širom Nemačke. Sarađujemo s renomiranim klinikama i domovima za negu, kao na primjer u području brige za starije i nemoćne osobe.

Naš klijent je veliki pružalac usluga za negu starijih i nemoćnih osoba u južnoj Nemačkoj, sa veoma modernim i izvrsno opremljenim domovima za starije i nemoćne osobe. Starije osobe ovde, kroz stručno i kompetentno osoblje, dobijaju sveobuhvatnu potporu i uslugu prožetu ljudskom pažnjom i svakodnevnom interakcijom za ispunjen i dostojanstven život.

U ime našeg klijenta tražimo za domove za starije i nemoćne osobe u južnoj Nemačkoj s punim radnim vremenom

Medicinske sestre / Negovatelje / Negovateljice

Vaši zadaci:

  • Kao medicinska sestra / njegovatelj / njegovateljica, preuzimate sav posao u području nege i socijalne brige stanovnika gerijatrijskih ustanova ili klinika

Vaš profil:

  • Školovanje kao diplomirana medicinska sestra / negovatelj / negovateljica ili neka druga slična kvalifikacija
  • Radujete se radu sa starijim i nemoćnim osobama
  • Posedujete kooperativan radni odnos i disciplinu
  • Potrebno znanje nemačkog jezika na B1 nivoui ili spremnost na učenje jezika u sklopu ponuđenih kurseva
  • Državljanstvo EU poželjno (nije uslov u koliko osoba ima medicinsko obrazovanje, radno iskustvo i minimalno znanje jezika)

Nudimo Vam:

  • Domovi za brigu i negu, kao i klinike su renomirani poslodavci i nude dobru radnu atmosferu
  • Izvrsne mogućnosti za dalje obrazovanje i usavršavanje u struci
  • Vrlo dobra primanja
  • Apartman za stanovanje je osiguran

Radujemo se što ćemo primiti Vašu prijavu za posao na e-mail adresu info@srednjamedicinskaskola.edu.rs ili direktno  pošaljite Vaša dokumenta na adresu  Srednja medicinska škola; Bulevar Vojvode Putnika 7. Beograd. Dodatne informacije možete dobiti putem telefona Srednje medicinske skole: 064 8129359